Sportovní gymnastika

Hlavní trenér chlapců: psyrovy@sokol.eu
Hlavní trenér děvčat: m.vopelka@volny.cz

Dívky

Pouze po předchozí domluvě s vedoucím trenérem ženských složek M. Vopelkou na e-mailu m.vopelka@volny.cz

Chlapci

Stále přijímáme chlapce nar. 2015, 2016 a 2017 do gymnastické přípravky. Nábor proběhne po předchozí domluvě s P. Syrovým na čísle +420 607 607 509.

Kurzy pro dospělé a dospívající

Kurz je určen pro gymnasty i negymnasty, začátečníky i pokročilé jako ideální doplněk pro různé sporty, ale i pro studenty vysokých škol jako příprava ke zkouškám a zápočtům. Jediným limitem je minimální věk 12 let.

Kurz probíhá každé pondělí a středu od 19:00 v prostorách Oddílu sportovní gymnastiky pod vedením bývalého reprezentanta ve sportovní gymnastice mužů Michalem Boltnarem, který v současnosti působí jako vedoucí trenér mužských složek a zároveň jako akrobat v souboru Cirk La Putyka.

Cena je 250 Kč za jednu lekci v trvání 1,5 hodiny.

Přihlášky lze zasílat na e-mail bolty@seznam.cz.

Další info na tel. M. Boltnara +420 602 346 927

Příspěvky 2023

Příspěvky se platí bezhotovostně na účet oddílu: 5469 940 369/0800

Při platbě se musí uvést variabilní symbol 330 a specifický symbol (naleznete na přihlášce) + do poznámky příjmení a jméno člena, NE plátce.

KategorieČlenské ČOSČlenské TJ SPVOddílové
děti do 18 let300 Kč300 Kč

Dospělí (18-65 let)600 Kč300 Kč

Senioři (nad 65 let)300 Kč300 Kč